Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Lista produktów producenta: Trefl

Trefl

Trefl to niekwestionowany lider rynku puzzli, gier i kart do gry. Jego zabawki cechują się wysokimi walorami estetycznymi i bezpieczeństwem oraz pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnie i spostrzegawczość.

Producent szczególną wagę przykłada do zabawek adresowanych do najmłodszych. Konstruowane są one tak aby rozwijać umiejętność liczenia i pisania. Każda gra poddawana jest szczegółowym testom i opiniowana przez ekspertów. Trefl posiada licencje na zabawki Disney, Warner Bros, Mattel oraz Lamborghini.
Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.