Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

O nas

 

Już coraz dłużej zajmujemy się dostarczaniem Państwu najwyższej klasy zabawek rozwojowych. Naszą misją jest zapewnienie rodzicom możliwości wybrania najlepszych produktów dla swoich dzieci.

 

Dlaczego zabawki edukacyjne?

Wiemy, co to znaczy moda na zabawki. Dzieci w różnym wieku zarzucane są reklamami zabawek, które nie wnoszą żadnych wartości czy umiejętności. Naszym obowiązkiem jest dbać o wychowanie przyszłego pokolenia jak najlepiej. Dlatego nie proponujemy Państwu zabawek, którymi zazwyczaj dzieci chwalą się w szkołach, przedszkolach i na placach zabaw, ale takie, dzięki którym rozwój Maluchów będzie szedł w parze z wyśmienitą zabawą.

 

Zabawki wpływające na prawdłowy rozwój dziecka niekoniecznie są modne, ale nie o to tutaj chodzi.

 

Dlatego podjęliśmy się dla Państwa tego zadania - znalezienie najlepszych produktów i posortowanie ich według kategorii wiekowych i działów z zabawkami rozwijającymi konkretne umiejętności.

 

Jesteśmy młodym zespołem, któremu zależy na tym, aby kształtować naszą odpowiedzialność wobec dzieci, które kiedyś będą kształtować naszą wspólną rzeczywistość.

 

Zespół Edukraina.pl

 

e-mail: info@edukraina.pl
Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.