Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Lista produktów producenta: Adamigo

Adamigo

Producent zabawek ADAMIGO istnieje na rynku od 1982 roku i od samego początku specjalizuje się w produkcji artykułów dla dzieci. Jej specjalnością są gry edukacyjne, dzięki którym nauka czytania, liczenia, gramatyki i ortografii będzie dla Twojego dziecka świetną zabawą.

Każda gra ADAMIGO dopracowana jest pod względem merytorycznym i estetycznym, tak by była jak najbardziej atrakacyjna dla dzieci. Gry ADAMIGO rekomendowane są przez pedagogów i logopedów, co świadczy o jakości oferowanych produktów i dbałości o ich rzeczowość. Ważną cechą zabawek ADAMIGO jest to, iż wiele z nich zainspirowanych jest polskimi bajkami i baśniami co pozwoli zaznajomić się Twojemu dziecku z polską kulturą. Głównymi bohaterami gier nie są postaci z zagranicznych kreskówek lecz dla przykładu: Kot w butach, Czerwony Kapturek czy Smok Wawelski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego producenta.
Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.