Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Lista produktów producenta: 4M

4M

4M to firma specjalizująca się w produkcji kreatywnych gier i edukacyjnych zabawek rozwijających zdolności manualne dla ciekawych świata dzieci założona w 1993 roku. Zabawki tego producenta projektowane są przez najbardziej wykwalifikowanych specjalistów z Hongkongu, którzy dbają o to aby produkty 4M zainspirowały Twoją pociechę do jak najbardziej kreatywnego myślnenia oraz wyzwoliły w niej naturalną ciekawość.

Zabawki 4M gwarantują najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Dowodem tego są liczne nagrody uzyskiwane przez produkty 4M w międzynarodowych, prestiżowych konkursach. W roku 2011 kultowa zabawka Robot Solarny została uznana przez British Toy i Hobby Association za najlepszą zabawkę kreatywną roku. Disney Family Fun Magazine nagrodził w 2010 roku Tyranozaura Rexa, który otrzymał także srebrny medal od Independent Toy Specialist. Trofea otrzymywane przez firmę 4M pozwalają z całym przekonaniem polecić nam jej produkty.
Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.