Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Lista produktów producenta: Bandai

Bandai

Firma Bandai została stworzona w 1950 roku przez Naoharu Yamashina. Japoński termin bandai oznacza "wiecznie niezmienny" co odzwierciedla wizje założyciela, który chciał aby jego zabawki bawiły niezależnie od wieku i pokolenia.

Aktualnie Bandai jest znaczącym graczem na światowym rynku zabawek. Ma w ofercie produkty oparte na popularnych licencjach takich jak Pokemon, Ben10, Real Construcion, Power Rangers, Squinkies, Harumika, Star Friends, Tinga Tinga i Pocoyo. Polski oddział firmy powstał w 2009 roku. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Bandai!
Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.