Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1.Informacje ogólne:

1.1. Właścicielem Sklepu Internetowego Edukraina, zwanego dalej Edukraina, znajdującego się pod adresem www.edukraina.pl jest firma EMJ.pl Marcin Jakimiak z siedzibą w Węgrowie 07-100, ul. Nowa 5/8; firma jest wpisana do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, NIP: 824-174-44-91, REGON 142672070, zwana dalej Sklepem.


1.2. Sklep jest stroną umowy sprzedaży zawieranej z Klientem i figuruje na fakturze VAT lub dowodzie sprzedaży jako sprzedawca zamówionych produktów. Klient otrzymuje wraz z dostawą produktu dowód sprzedaży lub fakturę. O chęci otrzymania faktury Klient informuje w zamówieniu.

1.3. Produkty to wszelkie towary i usługi, które klient może nabyć w Edukraina. Wszystkie produkty oferowane w Edukraina są najwyższej jakości i posiadają wymagane polskim prawem atesty.

1.4. Warunkiem dokonywania zamówień w Edukraina jest wypełnienie formularza zamówienia, wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy oraz niniejszego Regulaminu.

1.5. Zamówień w Edukraina mogą dokonywać osoby pełnoletnie. Osoby które nie są pełnoletnie, ale ukończyły lat 13, mogą dokonywać zakupów tylko za wiedzą i zgodą rodziców lub opiekunów.

1.6. Poprzez złożenie zamówienia w Edukraina Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu zamówienia. Zgodnie z art.24 ust.1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, dane osobowe Klienta zostają wprowadzone do bazy danych Sklepu w celach promocyjno-reklamowych. Zgodnie z wyżej wymienioną Ustawą Klient ma prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

2.Oferta i składanie zamówień.

2.1. Oferta Sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

2.2. Ilość produktów oferowana przez Sklep zmienia się i podlega stałym aktualizacjom.

2.3. Zamówienia złożone w Edukraina będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń.

2.4. Warunkiem rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia w Edukraina i wysłanie go do Sklepu.

2.5. Po złożeniu zamówienia klient jest informowany o produktach, które zamówił i otrzyma informację na e-mail, gdy zamówionych produktów aktualnie nie ma na magazynie.

2.6. W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących informacji przesłanych w formularzu zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji lub zmiany warunków zamówienia. O zaistnieniu takiej sytuacji Sklep niezwłocznie zawiadomi Klienta drogą telefoniczną lub elektroniczną.

2.7. Klient jest zobowiązany do podania aktualnego telefonu kontaktowego lub adresu e-mail, pod którym Sklep może potwierdzić zamówienie.

2.8. Nieprawidłowo wypełnione formularze nie będą przyjmowane.

2.9. Każde złożone zamówienie będzie rozpatrywane do 2 dni roboczych od daty jego złożenia.

2.10. W okresie świątecznym termin realizacji może być przedłużony do 3 dni roboczych.

3.Dostawa i formy płatności:

3.1. Decyzję o formie płatności i dostawy podejmuje Klient w momencie składania zamówienia, przy czym wybierając formę płatności "płatność przelewem" rozumie się płatność przed realizacją dostawy.

3.2. Zamówione w Edukraina produkty są dostarczane na adres podany w zamówieniu.

3.3. Formalności związane z realizacją zamówienia są dokonywane w miejscu odbioru towaru, a osobą upoważnioną do ich dokonywania jest pracownik firmy realizującej dostawę.

3.4. Zapłata za zamówiony towar realizowana jest gotówką w chwili dostawy lub w przypadku płatności przelewem zapłata musi nastąpić przed wysłaniem towaru do Klienta.

3.5. Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy świadczącej usługi kurierskie lub poprzez Pocztę Polską. Koszt wysyłki zamówienia wyświetlany w czasie procesu składania zamówienia. Składając zamówienie Klient akceptuje koszt wysyłki.

3.6. W sytuacji wyboru płatności przelewem, właściwym numerem konta do wpłaty należności za wybrane produkty jest:

77 1950 0001 2006 5448 9257 0001

Idea Bank SA

4. Gwarancja. Zwroty towarów .Odstąpienie od umowy.

4.1. Sklep uwzględnia reklamacje w uzasadnionych przypadkach, przy czym Klient ponosi koszty dostawy produktu do Sklepu. W przypadku uznanej reklamacji koszty wysyłki zostaną zwrócone. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie zamówionych produktów z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta nie stanowią podstawy do reklamacji produktu.

4.2. Po dokonaniu płatności Klient ma prawo, w obecności przedstawiciela firmy realizującej dostawę, sprawdzić zawartość przesyłki.

4.3. Reklamacje należy przesyłać na adres siedziby Sklepu.

4.4. Pieniądze za zwrócony produkt Klient otrzyma na wskazane konto bankowe.

4.5. Klient może w ciągu 14 dni od przesłania towaru odstąpić od umowy bez podania przyczyny.


5. Postanowienia końcowe:

5.1. Ceny produktów są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Wyjątkiem są ceny opisane jako netto.

5.2. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady zamówień w Sklepie poprzez Edukraina. Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z jego treścią przed dokonaniem zakupów.

5.3. Opinie i pytania dotyczące funkcjonowania Edukraina prosimy kierować na adres mailowy info@edukraina.pl.

5.4. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.