Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Bezpieczne Miasteczko - Gabi

Każdy mieszkaniec Bezpiecznego Miasteczka musi wykazać się znajomością podstawowych znaków drogowych. Aby utrwalać swoją wiedzę, korzystają oni z kilku specjalnych pomocy naukowych. 

Więcej szczegółów

4351


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Zestaw zawiera 3 specjalne gry, których zadaniem jest zaprzyjaźnić dziecko z zasadmi ruchu drogowego. W Bezpiecznym Miasteczku gracze poruszają się po wielu kolorowych uliczkach, zwracając szczególną uwagę na znaki drogowe. Dzieki zabawie dziecko nauczy się rozpoznawać i odczytywać znaczenie poszczególnych znaków. Pomocne mogą okazać się tu dodatkowe pytania, karty z zadaniami oraz dodatkowe rysunki. Drogowy Piotruś to karciana gra, oparta na zasadach tradycyjnego piotrusia, lecz w tym wypadku poświęcona została kwestii znaków drogowych. Dzieki tej grze jej uczestnicy łatwiej zapamiętają wygląd znaków i uruchomią odpowiedni system skojarzeń. Wyścig, jak sama nazwa wskazuje, będzie wymagał od graczy trochę szybkości i umiejętności podejmowania natychmiastowych decyzji. Na specjalnych kartach przygotowano szereg pytań, związanych z bezpieczeństwem i przepisami ruchu drogowego, na które prawidłowa odpowiedź zezwala przesunąć się po planszy bliżej w stronę mety. Błędne rozwiązanie skutkuje odwrotem do lini startu. 
Zestaw zawiera:

  • podwójną planszę 
  • 4 pionki 
  • kostkę 
  • 50 kart 
  • WiekOd 72
  • Rodzaj Planszowe
  • WiekDo 96

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.