Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zrób To Sam Kalejdoskop - 4M

Kalejdoskop to urządzenie, przez które obserwuje się różnobarwne, symetryczne figury. Ich ułożenie zmienia się przy każdym obrocie mieszczącej je tuby.  

Więcej szczegółów

3226


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Dzięki wielu różnobarwnym elementom możesz co chwilę zmieniać charakter obserwowanych figur. Z Tajemniczego Światła może przemienić się w Płatek Śniegu, a ze Zmieniającego Kolor w Holograficzną Błyskotkę. Wszystko zależy od Ciebie! Wrzucaj do tuby świecące kryształki i odkryj potęgę zmieniającego się koloru.

  • Głębokość 17
  • Szerokość 22
  • Wysokość 6
  • WiekOd 36

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.