Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PUS Od Gwiazdki Do Bajki 4 - Epideixis

Kontynuacja serii książeczek, która przeniesie dziecko w świat atrakcyjnej baśni. Wszystko z myślą o zamianie żmudnej nauki czytania i pisania w prawdziwą przyjemność! 

Więcej szczegółów

14014


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Zbiór wielu fonetycznych i sylabowych zadań został podzielony na kilka stopni trudności. Na początku dziecko zapozna się z wyrazami o dość prostej budowie, by stopniowo przechodzić w zagadnienia wielosylabowe z sąsiadującymi ze sobą spółgłoskami, zawierającymi spółgłoski miękkie lub ich grupy. Wszystko to zostanie uatrakcyjnione barwnymi ilustracjami. Przewodnikiem po całym procesie nauki czytania i pisania będzie piękna baśń, zapisana na poszczególnych znakach głosek. 

  • WiekOd 72
  • WiekDo 96

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.