Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Telefon Edukacyjny - Smily Play

Telefon Edukacyjny to wielofunkcyjna zabawka, która pomoże prawidłowo rozwijać się twojemu dziecku. Telefon posiada 3 warianty pouczającej zabawy, z których każdy nauczy czegoś innego!!

Więcej szczegółów

8652


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Kolorowy Telefon Edukacyjny posiada pełną gamę przycisków oznaczonych cyferkami. Na każdym z nich znajduje się ponaddto obrazek przedmiotu bądź zwierzątka. Zabawka wyposażona jest w 3 funkcje:

  • Nauka cyferek - po naciśnięciu danej cyfry dziecko słyszy jej pelna nazwę. Opcja pozwala na szybkie i łatwe przyswojenie podstawowych cyfr.
  • Telefon - to opcja, która pozwoli na kreatywną zabawę. Podczas wciskania przyciskó dziecko słyszy elektroniczne dźwięki jak w prawdziwym telefonie. Po wciśnięciu przycisku "?" dziecko usłyszy dźwięk: "Halo, tu informacja".
  • Nauka o zwierzętach i przedmiotach - po wciśnięciu przycisku telefon przedstawia pełną nazwę tego co znajduje się na obrazku oraz demonstruje wydawany przez to dźwięk.

Telefon posiada również funkcję quizu, który w zależności od wybranej opcji uczy o przedmiotach lub cyferkach. Ponadtwo wciśnięcie przyciusku kratki włącza wesołą melodyjkę.

  • Rodzaj Zabawki interaktywne
  • WiekOd 36
  • WiekDo 60

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.