Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Karotka Mówiąca Farma - Liscianigiochi

Marchewka posiada wielu przyjaciół. Mieszkają z nią na specjalnej, bajkowej farmie i chcą opowiedzieć każdemu dziecku kilka słów o sobie. 

Więcej szczegółów

36820


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Farma to wielofunkcyjna zabawka dla najmłodszych dzieci, które mogą zapoznać się z jej mieszkańcami. Przewodnikiem tej podróży jest głos Marchewki. Oprócz nazw poszczególnych zwierzątek oraz wydobywanych przez nie charakterystycznych dźwięków wymienia ona także związane z nimi wierszyki - wyliczanki. Marchewka potrafi zadawać także pytania dotyczące życia na farmie. Za każdą poprawną odpowiedź dziecko zostaje przez nią nagrodzone, a przy złej w wesoły sposób zachęcone do dalszych poszukiwań. 

  • WiekOd 24
  • WiekDo 60
  • Rodzaj Zabawki interaktywne

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.