Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zestaw Znaki Drogowe - Big

Zestaw zapewni dziecku zdobycie nowej, praktycznej wiedzy na temat zasad, które rządzą ruchem drogowym. 

Więcej szczegółów

800001198


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Specjalne podstawki, napełniane wodą dla większej stabilności, przytrzymają aż 10 podstawowych oznakowań ulicznych (zakaz zatrzymywania się i postoju, zakaz wyprzedzania, parking, przejście dla pieszych, droga z pierwszeństwem, koniec drogi z pierwszeństwem, stop, ustąp pierwszeństwa, odcinek jezdni o ruchu dwukierunkowym, inne niebezpieczeństwo). Każdy z nich pzybliży pociechom zasady zachowania się na drodze - zarówno jako pieszemu, jak i kierowcy, czy rowerzysty. Zabawa ze znakami drogowymi to najlepszy sposób na to, by dzieci nauczyły się przestrzegać bezpieczeństwa na ulicy i mogły już samodzielnie przemierzać swoją drogę do szkoły. 

  • WiekOd 36
  • WiekDo 72

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.