Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Carcassonne Mini 3 Promy - Bard

Francuska miejscowość Carcassonne słynie nie tylko z zabytkowych, średniowiecznych murów obronnych, ale także z mnóstwa jezior, które otaczają cały rejon. Sprawdź, co oznacza to dla okolicznych mieszkańców. 

Więcej szczegółów

3137


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Do każdego jeziora prowadzą specjalne drogi. Znajdują się tam drewniane promy, dzięki którym można bez problemu przedostać do następnego terenu. Rozwiązanie to przyciągnie do Carcassonne nową przestępczą szajkę... Zestaw stanowi rozszerzenie głównej gry i zawiera dodatkową, pojedynczą płytkę do 7 części "Kręgi w zbożu". 
Zestaw zawiera:

  • 8 drewnianych promów 
  • 8 płytek terenu z jeziorami 
  • WiekOd 96
  • Rodzaj Planszowe

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.