Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Rotooli Zestaw De Lux Zamek - Russel

Któż z nas nie chciałby choć przez chwilę poczuć się królem, królową lub dzielnym rycerzem? Mieszkanie w pięknym, potężnym zamku stałoby się prawdziwą nobilitacją. Zestaw ten przeniesie Cię w ten magiczny scenariusz, pobudzając fantazję i dając Ci wpływ na wygląd i wielkość bajkowego pałacu. 

Więcej szczegółów

11021322


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Składanie papieru zawsze kojarzyło się z japońską sztuką origami. Tutaj znajdziesz nowy sposób tworzenia. Specjalny, karbowany papier, pocięty w paski, wystarczy zwinąć w rolki i przyłożyć do przygotowanych form. Otrzymasz w ten sposób różne kształty, które wykorzystasz przy budowie zamku oraz tworzeniu jego mieszkańców. Zestaw pobudzi Twoją wyobraźnię, poprawi sprawność manualną i otworzy przed Tobą swiat najprzeróżniejszych kształtów oraz figur. Możesz tworzyć je samemu, z przyjaciólmi lub w gronie rodzinnym. 
Zestaw zawiera:

  • urządzenie do karbowania papieru
  • rolki papieru karbowanego 
  • kształtki 
  • urządzenie do nawijania papieru 
  • łączniki 
  • piankowe elementy dekoracyjne 
  • instrukcję 
  • WiekOd 36
  • WiekDo 96

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.



Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.