Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Kokoszki - Granna SMART

Gdyby kura nie skakała, to by jajka... nie zgubiła! Spróbuj pomóc jej uporać się z przeciwnościami losu i dotrzeć do własnego jajka.

Więcej szczegółów

00162


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Gra przenosi każdego uczestnika w przestrzeń kurzej farmy, na której panuje olbrzymi chaos. Każda kura powinna dotrzeć do swojego jajka, ale na jej drodze może stanąć wiele przeszkód. Gracz może jej pomóc, wykonując zadania z dołączonego do zestawu zbioru. Składa się on z 48 części podzielonych na 4 stopnie trudności. 

  • WiekOd 72
  • Rodzaj Pozostałe

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.