Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra 5 Sekund - Trefl

Postrzeganie czasu jest kwestią bardzo zależną. Napewno pamiętasz, że czekając na coś ważnego nawet 5 sekund ciągnęło się w nieskończoność... Podczas tej gry będzie zupełnie odwrotnie! Zobaczysz, jak szybko może uciekać odmierzany czas. 

Więcej szczegółów

00797


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

W tej grze liczy się szybkość myślenia, mówienia i działania. Uczestnicy losują z kartonowego pudełka zestaw pytań dla osoby zajmującej "gorące krzesło". Na udzielenie poprawnych odpowiedzi przydzielono mu tylko 5 sekund, a czasomierz startuje natychmiast po zadaniu pierwszego pytania. Jeśli uda Ci się dokonać właściwych rozwiązań, przesuwasz swój pionek w stronę wygranej. W przypadku braku odpowiedzi na którekolwiek z 3 pytań lub pomyłki, Twoje zadanie przechodzi na kolejnego gracza. Z pomocą specjalnych kart możesz wymienić pytanie lub przekazać je przeciwnikowi, ale uważaj, możesz wówczas pozostać daleko w tyle w Waszym wyścigu po planszy. Przed samą metą znajduje się kilka niebezpiecznych pól, które mogą pozbawić Cię kolejki pytań. Jedno jest pewne: świetna zabawa jest w tym wypadku gwarantowana. Gra nauczy Cię podejmowania błyskawicznych decyzji i działania pod presją nieubłaganie przemijającego czasu. Dodatkowo rozbudzi strategiczne i logiczne myślenie. 
Zestaw zawiera:

  • 372 karty z pytaniami 
  • 6 kart "następny" 
  • 6 kart "zmiana" 
  • 6 pionków 
  • planszę 
  • specjalny czasomierz 
  • instrukcję 
  • WiekOd 96
  • Rodzaj Pozostałe

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.