Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Rysowane Kalambury Junior - Tactic

Rysunkowe zgadywanki w zestawie przygotowanym z myślą o młodszych graczach zapewnią świetną rozrywkę i emocjonujący wyścig najlepszych skojarzeń. 

Więcej szczegółów

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Aby przesunąć swój pionek coraz bliżej mety, trzeba się będzie trochę nagimnastykować. Ćwiczenia obejmą nie tylko manualną precyzję tworzenia przejrzystych rysunków, ale także umysł na drodze szukania odpowiednich skojarzeń. W zestawie znajduje się 150 kart z hasłami obejmującymi 3 kategorie: obiekty i przedmioty, zwierzęta i natura, postaci i zawody. Dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, wymagane słowa przedstawiono za pomocą rysunków. 

  • WiekOd 60
  • Rodzaj Planszowe
  • WiekDo 96

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.