Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zgaduj Z CzuCzu 8-9 Lat - CzuCzu

Zestaw 150 zagadek związanych z różnymi dziedzinami wiedzy zapewni Ci emocjonującą rozrywkę i naukę w jednym. 

Więcej szczegółów

3748865


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Zagadki zostały opracowane według wytycznych zostawionych przez psychologów i pedagogów dziecięcych. Zaraz po pytaniach znajdują się strony z właściwymi odpowiedziami, dzięki którym możesz łatwo kontrolować udzielane odpowiedzi. Zagadki odnoszą się do wielu dziedzin nauki. Dzięki zabawie poznasz znaczenie literek i cyferek, wykonasz swoje pierwsze działania matematyczne, oswoisz się z gramatyką i ortografią, a nawet zdobędziesz dodatkową wiedzę z zakresu przyrody, historii oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Książeczka nadaje się do użytku nie tylko w domu, możesz śmiało zabierać ją ze sobą w podróż i na spacer. 

  • WiekOd 96
  • WiekDo 108

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.