Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Poznaję Z CzuCzu. Trójkąt - CzuCzu

Nowy, geometryczny przyjaciel zaprasza Cię do wspólnej zabawy. Zacieśnijcie więzi i  nauczcie się dużo o sobie, a ten kontakt zaowocuje w przyszłości nie tylko dobrymi ocenami z matematyki. 

Więcej szczegółów

4498676


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Masz do wyboru zabawę w 3 dostępnych formatach. Możesz skorzystać z książeczki do rysowania, w której samodzielnie dobierzesz kolory i ozdobisz swojego nowego przyjaciela, trójkąta. Drugi albumik zawiera kilka jego magicznych fotografii, które zosatły przerobione na naklejki. Teraz możesz nauczyć komponować trójkątne kształty w różnokolorowe, gotowe przestrzenie. No i zabawa, która wymusi na Tobie ogromną koncentrację, czyli puzzle. Ułóż wszystkie elementy i poznaj przygody, które w formie obrazkowej przedstawia Ci nasz geometryczny bohater. 

  • WiekDo 36
  • WiekOd 0

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.