Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Amber - REBEL

Dawno, dawno temu, wielkie królestwo przejęło we władanie pewną nadmorską krainę. Bardzo szybko miłościwie panujący w niej baronowie odkryli źródło bogactwa tych ziem: bursztyn. 

Więcej szczegółów

24132


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Tak, tak, właśnie po ten minerał przybywali kupcy ze wszystkich, nawet najdalszych stron świata. Bursztyn jest zbierany przez okolicznych chłopów, którzy są w stanie wygenerować na handlu olbrzymie zyski. Teraz to Ty jesteś jednym zwielkich magnatów na tych ziemiach i musisz zawalczyć o swoje interesy. Zbuduj własny szlak handlowy, wchodząc w układy z miejscową ludnością, by zyskać sławę najpotężniejszego władcy. Zadbaj o drogi do miejsc wydobywania bursztynu i połącz się z zamkami, gdzie dochodzi do wielu transakcji. Zadbaj o to, by dotrzeć do największej ilości wsi i zamków, a zapewni i to tytuł jednego z najpotężniejszych władców tej pięknej, nadmorskiej krainy. 
Zestaw zawiera:

  • planszę 
  • 8 pionków wsi 
  • 92 kafle budowy dróg 
  • 6 kafli łopat 
  • 6 kafli zamków 
  • 14 żetonów złotych monet 
  • instrukcję 
  • WiekOd 120
  • Rodzaj Planszowe

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.