Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra ThinkFun Portret Pamięciowy - Egmont

Wszystkie zabawne postacie, których wizerunki ukryły się w tym tajemniczym zestawie, wyzywają Cie na prawdziwy, pamięciowy pojedynek! 

Więcej szczegółów

2879


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Wylosuj kartę z portretem bohatera gry i zapamiętaj jego wygląd. Zwróć uwagę na wszystkie charakterystyczne cechy tej postaci. Odłóż kartonik i przystąp do gry. W skupieniu zapoznaj się ze wszystkimi wskazówkami, jakie odnajdziesz na głównej planszy. Konfrontując podpowiedzi z obrazem zapisanym w wyobraźni, zacznij rozwiązywać swoje zadanie. Polega ono na narysowaniu wylosowanej postaci z zaznaczeniem jej wszystkich, najważniejszych cech. Zabawa rozwinie proces zapamiętywania i przyczyni się do podszkolenia właściwej techniki plastycznej. 

  • WiekOd 72
  • WiekDo 108

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.