Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Piłka Zośka - Ami Play

Szukacie nowych pomysłów na aktywną zabawę w gronie przyjaciół? Co powiecie na grę specjalną piłką, zwaną potocznie zośką? 

Więcej szczegółów

0072


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Zabawa zyskała sobie dużą rzeszę fanów jeszcze przed II wojną światową. Istnieje kilka wariantów gry, z których najpopularniejszy zakładał podbijanie piłki nogą tak, by utrzymać ją jak najdłużej w powietrzu. Wygrywała osoba, która mogła poszczycić się największą liczbą podbić zośki. Można także wrzucać ją do nakreślonego koła, bronionego przez przeciwnika lub do jego bramki. Ważne jest to, by piłka jak najdłużej utrzymywała się w powietrzu. Idealna zabawa i ćwiczenie sprawności fizycznej w jednym! 

  • WiekOd 60

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.