Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Hit The Hat - Lemada

Wesoła gra rozwijająca refleks i logiczność myślenia. Atrakcyjność tej zabawy polega na tym, że może w nią grać cała rodzina, niezależnie od wieku.

Więcej szczegółów

1471


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Bardzo wesoła i atrakcyjna gra dla całej rodziny, która rozwija refleks i logiczność myślenia. Każdy z graczy rzuca trzema kostkami, które określają rodzaj i wzór kapelusza jaki należy złapać plastykową łapką-przyssawką. Wygrywa ten, kto wykaże się największym refleksem oraz spotrzegawczością i zbierze 6 żetonów za złapane karty. W skład gry wchodzą:

  • 36 kart z kapeluszami,
  • 4 plastykowe łapki-przyssawki,
  • 3 kostki,
  • 20 żetonów,
  • instrukcja do gry.
  • WiekOd 48
  • WiekDo 144

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.