Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Kocham Polskę - Bard

Zestaw, który nie tylko sprawdzi Waszą wiedzę na temat rodzinnego kraju, ale również rozbudzi jeszcze większe zainteresowanie na temat polskiej tradycji. 

Więcej szczegółów

1193


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Pytania, jakie mogą się trafić podczas całej gry, srawdzą wiedzę uczestników na teaty związane z naszą historią, najważniejszymi wydarzeniami i miejscami czy polskimi bohaterami narodowymi. Jest świetną formą rozrywki dla całej rodziny, podczas spotkań z przyjaciółmi w szkole lub świetlicy. Zestaw został opracowany na podstawie serii książek o tym samym tytule i tak samo jak i one jest najlepszą metodą na rozbudzenie w najmłodszych obywatelach poczucia prawdziwego patriotyzmu. 
Zestaw zawiera:

  • planszę 
  • 4 pionki 
  • ponad 700 pytań 
  • 12 żetonów 
  • koło szczęścia 
  • instrukcję 
  • WiekOd 72

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.