Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Opowiem Ci Mamo Super - Alexander

"Opowiem Ci Mamo - Super" to ciekawy pomysł na wspólne spędzenie wieczoru w towarzystwie wielu kolorowych historii, pełnych baśniowych bohaterów i fantastycznych przygód, których akcja zależeć będzie wyłącznie od dziecięcej wyobraźni. 

Więcej szczegółów

0600


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Gra dydaktyczna, skierowana do dzieci i ich rodziców, której zadanie opiera się na rozbudzeniu wyobraźni, kreatywnego myślenia, nauce połączeń przyczynowo-skutkowych, ale nade wszystko na ćwiczeniu poprawnego konstruowania wypowiedzi z zachowaniem logicznego porządku wydarzeń. W zestawie przygotowano 48 kolorowych kartoników z obrazkami, które należy uporządkować w konkretną historyjkę. Teraz nic już nie będzie stało na przeszkodzie, by każdy maluszek mógł ciekawie opowiedzieć wydarzenia z ilustracji, tworząc nową baśń, bajkę lub zwykłe opowiadanie. Zadanie będzie jednak nieco trudniejsze - w wersji "Super" każda historyjka będzie składała się z 6 obrazków, co oznacza więcej przygód do poprawnego opisania. 

  • WiekOd 36
  • WiekDo 72

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.