Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Plus-Minus Świnka Peppa - Trefl

Gra edukacyjna, w której dzieci uczą się liczyć oraz wykonywać proste działania matematyczne od 1 do 10 w towarzystwie znanej postaci bajkowej - Świnki Peppy!

Więcej szczegółów

9 inne produkty z tej samej kategorii:

Poznawanie tak abstrakcyjnych dla dzieci pojęć jak cyfra czy litera to nie lada wyzwanie! W nauce pierwszych działań matematycznych pomoga dzieciom bajkowa Świnka Peppa, która jest świetnym towarzyszem zabawy.

Dodawanie i odejmowanie w zakresie od 1 do 10 staje się bardzo przyjemne! Dziecko uczy się wykonywać działania na zbiorach poprzez dopasowywanie odpowiednich elementów - obrazków.

Wiek: 3+

 

  • WiekDo 36
  • Szerokość 28.8
  • Wysokość 19.3
  • Głębokość 4.1
  • Rodzaj Edukacyjne
  • WiekOd 36

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.