Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Klocki Magnetyczne Magformers - Dante

Niesamowite klocki z magnesami, dzięki którym dziecko samodzielnie zbuduje wieże, proste figury geometryczne, wielościany! Rozwija kreatywność, sprawność rączek i logiczne myślenie!

Więcej szczegółów

01553


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Kreatywność, matematyka, nauka, konstruktywność, dedukcja, stymulacja - czy tego potrzebujesz dla swojego dziecka?

Magformers pozwala na projektowanie obiektów trójwymiarowych. To wszystko dzięki silnym neodymowym magnesowm, dzięki którym stabilnie można łączyć ze sobą elementy. Warto podkreślić, że krawędzie elementów mają równe długości, co powoduje, że tworzenie trójwymiarowych kształtów jest naprawdę proste. Pozwoli to na wielogodzinne zabawy!

I to wszystko rozwinie kreatywność dziecka. Samodzielnie będzie mogło wymyślać liczne wzory i budować własne budowle. Klocki zostały tak skonstruowane, że wspomagają także w budowaniu podstawowych figur geometrycznych oraz wielościanów. Wspomoże to dziecko w nabywaniu umiejętności matematycznych. Ponadto z klocków można zbudować proste struktury związków chemicznych!

Ale to jeszcze nie wszystko! Klocki pozwalają tworzyć także wieże oraz budynki, które dziecko samodzielnie skonstruuje! I ostatecznie - klocki rozwijają obie półkule mózgu i rozwijają sprawność rączek!

  • WiekOd 72
  • WiekDo 180

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.