Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Powstawanie kryształu Młody Badacz - My Baby

Zestaw do przeprowadzania eksperymentów chemicznych to odpowiedź na pytanie jak polubić chemię! Jeśli ciężko jest Ci przekonać dziecko do ścisłych przedmiotów to rozwiązanie dla Ciebie. Hodowla kryształów może wzbudzić zainteresowanie chemią każdego dziecka!

Więcej szczegółów

73


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Najlepszym sposobem na naukę dziecka jest pokazanie, jak ciekawe może być poznawanie świata. System edukacji nie dostarcza tylu wrażeń. Sucha wiedza podawana w szkole to zbyt mało, żeby dziecko chciało ją przyswajać. Dopiero dotarcie do wrażeń i emocji dziecka przez doświadczenia może pobudzić chęć samodzielnego poznawania świata i poszerzanie horyzontów z powodu pasji. Chemia to dziedzina wymagająca dużej wiedzy teoretycznej i specyficznego myślenia.
Zestaw do hodowli kryształów - najlepszy sposób obudzenia pasji do wiedzy Twojego dziecka!

Wiek: 10+

  • WiekOd 120
OdTytułKomentarz
2011-12-16 Olaf. jazdaa jazda na maksa ;)
2011-12-03 nauczycielka chemii w liceum ogólnokształcącym. dobre Jako nauczycielka chemii mogę napisać, iż jest to ciekawy produkt dla dzieci. Moja córa już teraz rozumie, czym zajmuję się w pracy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.