Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Domino PRL - Zebra

Domino, które pozwoli na przekazanie dzieciom wspomnień o PRLu! Podziel się z dziećmi wspomnieniami, które będą dla nich ciekawą lekcją historii!

Więcej szczegółów

0043


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Domino PRL to znakomita gra dla całej rodziny. Przywoła wspomnienia z minionej już epoki, co będzie doskonałą okazją na przyjemną naukę historii współczesnej dla dzieci.

Gra pomaga dzieciom ćwiczyć spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Jest świetną rozrywką familijną.

Jak grać?

Wylosujcie jeden kartonik domina i połóżcie go jako rozpoczynającego grę. Każdy gracz w swojej kolejce losuje jeden kartonik i dokłada go, jeśli jeden z jego obrazków pasuje do obrazków na stole. Jeśli nie udało się wylosować pasującego domina, będzie można go wykorzystać dopiero w następnej kolejce. Policzcie na koniec swoje kartoniki. Komu zostało ich najmniej, wygrywa!

Wiek: 4+

  • WiekDo 48
  • Szerokość 29.8
  • Wysokość 19.2
  • Głębokość 4.6
  • Ilość elementów i
  • WiekOd 48

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.