Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Lustrzana Kostka Rubika - G3

Rubik's Mirror Cube - wydanie Kostki Rubika w prawdziwie magicznej postaci! Wszystkie kostki są srebrne, ale występują w różnych rozmiarach! Ułożenie tej układanki to wyzwanie dla zaawansowanych pasjonatów Kostki Rubika!

Więcej szczegółów

102098


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Węgierski profesor Ern Rubik, wynalazca kostki, na pewno nie spodziewał się powstania tak interesującej wersji jego dzieła!

Wszystkie ścianki kostki mają ten sam kolor, ale różne rozmiary. Po wymieszaniu ścianek powstaje wielościan, który kształtem zdecydowanie różni się od szcześcianu. Zadanie polega na ponownym ułożeniu sześcianu.

Ułożenie tej wersji to wyjątkowy trening umysłu i logicznego myślenia. Idealna kostka dla każdego wielbiciela łamigłówek i układanek logicznych!

Wiek: 12+

  • Rodzaj Łamigłówki
  • WiekOd 144

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.