Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Pamięć Znaki Drogowe - Alexander

Znak drogowy to symbol pomagający w regulacji sprawnego ruchu na drodze pojazdów, rowerów i pieszych. Na początku mogą Ci się trochę mylić, ale po zagraniu w grę Pamięć ich rozpoznawanie pójdzie Ci jak po maśle!

Więcej szczegółów

0174


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Ta znana gra polega na zebraniu jak największej ilości par odpowiadających sobie ilustracji. Wcześniej należy je pomieszać i rozłożyć obrazkami do spodu. Każdy gracz podnosi każdorazowo 2 karty. Uczestnicy powinni zapamiętać jej miejsce oraz przedstawiony na niej znak. Gra rozwija pamięć, spostrzegawczość, a poprzez umieszczone na kartach ilustracje uczy dziecko przepisów ruchu drogowego. 

  • Głębokość 4.5
  • Szerokość 26
  • Wysokość 16
  • Rodzaj Pamięciowe
  • WiekOd 48
  • WiekDo 96

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.