Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Lista produktów producenta: Egmont

Egmont

Wydawnictwo Egmont powstało w 1878r., dzięki Duńczykowi Egmontowi Haraldowi Petersenowi, który zastawił fotel bujany, lampę oliwną, cztery sosjerki i maszynę do szycia, by spełnić swe marzenia i otworzyć drukarnięOd tamtej pory firma przeszła wiele modyfikacji, ale jej celem nadrzędnym było i jest dobro dzieci i młodzieży. Od 1920r. wydawnictwem zarządza fundacja, która wspiera samotne matki z dziećmi, oraz zdolną, ale biedną młodzież w zdobyciu wykształcenia. W swej ofercie proponuje książki, audiobooki, komiksy, czasopisma i gry planszowe, które mają dostarczać rozrywki i zabawy przez edukowanie.
Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.