Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Patyki Do Liczenia - Alexander

Czy nauka liczenia jest trudna? Nie! Jeśli tylko dziecko ma odpowiednie pomoce dydaktyczne, może wkraczać w świat matematyki łatwo i przyjemnie! Patyki do liczenia to prosta, ale bardzo przydatna pomoc.

Więcej szczegółów

0471


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

60 patyków o długości 17,5cm to świetne ułatwienie procesu wkraczania w świat liczb. Dzieciom zawsze łatwiej jest skojarzyć ilość z symbolem liczby, jeśli widzą i czują tę ilość namacalnie. Dlatego patyki, koraliki liczydła i wszystko co da się nie tylko policzyć, ale także dotknąć, staje się świetną pomocą dydaktyczną w nauce matematyki!

Patyki można wykorzystać również do nauki kolorów i układania wzorów.

Patyki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych opakowania, które wysyłamy losowo. Zawartość jest niezmienna: 60 kolorowych patyków do liczenia.

Wiek: 3+

  • Głębokość 1
  • Szerokość 18.5
  • Wysokość 4.2
  • WiekOd 60
  • WiekDo 84

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.



Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.