Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Coyote - Gigamic

Plemię indiańskich apaczów zaprosiło Cię do wspólnej narady wojennej. Zajmij miejsce obok słynnnego wodza, Winnetou, i zagraj o prymat wśród swoich nowych towarzyszy zabawy. 

Więcej szczegółów

103554


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Przed przystąpieniem do gry należy założyć specjalne opaski na oczy i rozłożyć na stole tomahawki oraz pióra. Każdy uczestnik rozgrywki chwyta w dłoń pióro, by ozdobić nim swoją opaskę. Osoba, pełniąca nową rolę łowcy, wybiera liczbę, która jest równa lub niższa ilości wszystkich ozdób wpiętych w pióropusze swoich współtowarzyszy. Gracz, który zajmuje miejsce obok "wyroczni", po jego lewej stronie, ma do wyboru dwie możliwości. Jeśli zgodzi się z zasugerowaną liczbą pierwszego Indianina, przyjmuje tym samym rolę łowcy i musi podać nową ilość piór, większą od poprzedniej. Druga opcja zakłada zakończenie rundy, zasygnalizowane okrzykiem "Coyote". Wszyszy gracze są wówczas zobligowani do wyciągnięcia swoich piór i podliczenia ich sumy. Jeśli jest ona równa lub wyższa od liczby zasugerowanej przez pierwszego łowcę, może on wsunąć tomahawk za opaskę przegranej osoby (tej, która krzycząc "Coyote", wyzwała łowcę na pojedynek). Jeśli jednak właściwa liczba jest niższa od tej wybranej przez łowcę, to on otrzyma karny tomahawk. Osoba, która zdobyła 3 indiańskie narzędzia, zostaje wyeliminowana z dalszej rozgrywki. Zwycięzcą zostanie ten, kto pozostanie na polu walki do końca. 
Zestaw zawiera:

  • 6 opasek 
  • 30 kart piór 
  • 18 kart tomahawków 
  • instrukcję 
  • WiekOd 96
  • Rodzaj Karciane i hazardowe, Łamigłówki, Planszowe
  • WiekDo 144

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.