Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Rysuj Z CzuCzu. 4-5 Lat - CzuCzu

Lubisz artystyczną ekspresję? Jeśli tk, to ten zestaw pobudzi Twoją wyobraźnię i pomoże podszkolić się w kreatywnej twórczości. 

Więcej szczegółów

3916801


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Na 25 kartach zamieszczono 50 inspirujących opowieści. Dziecko, pobudzając swoją wyobraźnię może za pomocą specjanego mazaka nadać każdej z nich unikatowy charakter lub specyficzne uzupełnienie. Psychologowie i pedagodzy dzięciecy stworzyli zestaw wielu zadań, które posiadają wiele rozwiązań. To dziecko samodzielnie decyduje, któr z nich jest najlepsze i zgadza się w wykształconą przez niego wizją. Każdy obrazek można bez probemu zetrzeć i rozpocząć tworzenie nowego pomysłu. Zabawa pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie u każdego maluszka. Dodatkowo uczy go właściwego podejścia do problemu poprzez koncentrację, spostrzegawczość i umiejętność analizy oraz syntezy wzrokowo-słuchowej. 

  • WiekOd 48
  • WiekDo 60

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.