Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gra Koala Mądrala Dzieci Kontra Śmieci - Trefl

Spójrzcie, co stało się z parkiem! Zamiast zieleni wyrosło na nim... olbrzymie wysypisko śmieci! Czy uda Wam się uratować naturę przed zagładą? 

Więcej szczegółów

00906


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Oczywiście, że tak! Wsytarczy zakasać rękawy, zabrać ze sobą specjalne worki i rękawice i przystąpić do oczyszczania terenu. Aby całe zadanie mogło zostać nazwane ekologicznym, wszystko, co uda wam się zebrać, należy odpowiednio posegregować - papier do niebieskich pojemników, plastik i metal do żółtych, a szkło do zielonych. Ale to jeszcze nie koniec zabawy! Teraz możecie zobaczyć, jak wykorzystać surowce wtórne do tworzenia wielu oryginalnych przedmiotów. Może sami poddacie jakiś pomysł?

  • WiekOd 48
  • WiekDo 96

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.