Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Książeczka Edukacyjna "Mnożenie I Dzielenie Do 100" - Alexander

Pierwsze spotkanie z mnożeniem i dzieleniem nie pozwoliło Wam na to, by poznać się bliżej? Spróbujcie kolejnego podejścia w towarzystwie "Przyjaznej Matematyki"! 

Więcej szczegółów

5971


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Książeczka edukacyjna zawiera ponad 860 działań z niewiadomymi, które trzeba będzie samodzielnie wyliczyć. Na początku może to sprawiać trochę problemów, ale praktyka czyni mistrza! Rozwiązania możecie samodzielnie sprawdzić dzięki dołączonej do zeszytu tabliczki mnożenia w zakresie do 100. 

  • WiekOd 72
  • WiekDo 108
  • Liczba stron 18

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.Informacje

Kontakt
info@edukraina.pl

Wysyłka

Wysyłka pocztą12zł
Wysyłka kurierem19zł
Odbiór osobisty
(Węgrów)
0 zł

Zabawki edukacyjne dostarczamy Państwu kurierem UPS lub Pocztą Polską na terenie całej Polski. Nasze przesyłki docierają do każdej wioski i miasta w kraju, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź. Z każdego miejsca w Polsce możesz zamówić zabawki dla dzieci w Edukraina.pl!
(C) 2011-2016 Sklep z zabawkami Edukraina.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty na stronie są chronione prawami autorskimi.